Virtuální kancelář

Možnost pořídit si virtuální kancelář rozhodně potěší nejednoho podnikatele. Začínáte podnikat ale zařídit vlastní prostory si zatím nemůžete dovolit? Pak virtuální kanceláře může být přesně tím pravým pro Vás!

Virtuální kancelář je levnější řešení, které vám navíc zajistí i prestižní sídlo firmy. Naše virtuální kanceláře vám ušetří spoustu času s agendou, která je spojena s podnikáním na malém městě! Více ZDE

Virtuální kanceláře s veškerým servisem!

Co tedy můžete od naší společnosti očekávat?

V první řadě si vyberete adresu své nové virtuální kanceláře a tato adresa bude samozřejmě plně funkční. Vaše nové sídlo společnosti Vám bude prakticky ihned k dispozici. Ve vaší virtuální kanceláři budeme přijímat poštu, vše následně budeme vyhovujícím způsobem předávat do Vašich rukou.

  • Lodecká 4, Praha 1, 110 00
  • Sokolovská 428/137, Praha 8, 180 00,
  • Budečská 28, Praha 2, 120 00
  • Ocelářská 35/1354, 190 00 Praha 9
  • náměstí Přátelství, Praha 10, 106 00,

Virtuální kancelář – nabízíme mnohem víc

Pokud si u nás pronajmete virtuální kancelář, můžete se také sami rozhodnout, které naše služby by Vás zaujaly a je jich rozhodně široká škála. Stačí Vám virtuální kancelář základní office programy? Anebo od nás očekáváte mnohem větší pomoc? Jsme připraveni se o Vaši virtuální kancelář i firmu postarat tak, jak si budete přát!

V případě zájmu vám pomůžeme zpracovávat účetnictví.

Proč virtuální sídlo?

Sami jistě víte, jak je pro jakékoli podnikání důležitá důvěra a na kolik záleží na prvním dojmu. Virtuální kancelář Vám zajistí opravdu pozitivní a solidní tvář. Svěřte se do našich zkušených rukou a získejte prestižní sídlo firmy, které Vám zjedná maximální respekt u Vašich zákazníků i obchodních partnerů. Vyberte si sami, kde by měla Vaše virtuální kancelář sídlit, a zajistěte si tak první a nejdůležitější krok k dobrému jménu Vaší společnosti. Získejte kromě prestižního sídla firmy také podporu základního provozu. Důvěřujte profesionálům a získejte virtuální kancelář právě nyní!

Máte otázky? Napište nám!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva